Cedry Wielkie SOP

Żuławski Ośrodek Kultury i Sportu w Cedrach Wielkich
ul.Osadników Wojskowych 41
83-020 Cedry Wielkie (centrum wsi)
 
ZOBACZ PLAN ZAJĘĆ >

W siedzibie  Żuławskiego Ośrodka Kultury i Sportu w Cedrach Wielkich, ul.Osadników Wojskowych 41 od 1 września 2014 r. utworzona została jedna grupa przedszkolna, która liczy po 15-cioro dzieci. Opiekunami grupy są  Panie Dorota Gawrońska i Beata Kwiecień. Starszaki mają zajęcia pięć razy w tygodniu po 4godz.

Od 1 września 2016 r. została utworzona druga grupa ,,Maluszki", której opiekunem jest Pan Natalia Drozd.Zajęcia odbywają się 3 razy w tygodniu po 4 godz.

Zajęcia są bardzo urozmaicone. Każdy dzień rozpoczyna się od wspólnej gimnastyki i śpiewania piosenki powitalnej, po czym w zależności od dnia tygodnia Panie opiekunki przygotowują inny program zajęć, są to zajęcia plastyczne, muzyczne, konstrukcyjne z klocków, czy zajęcia manualne. Po wspólnej zabawie dzieci zjadają wspólny przygotowany wcześniej posiłek, a największą popularnością cieszą się owoce. Ponadto każdego dnia dzieci wychodzą na wspólny spacer lub na plac zabaw, gdzie najchętniej bawią się w piaskownicy. Jest to początek września więc dzieci uczą się pracy w grupie, a dla niektórych jest to pierwsze ?rozstanie? z mamą. W grupach prowadzone są zajęcia z j. angielskiego oraz terapia logopedyczna.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
.