My się zimy nie boimy SOP Cedry Wielkie

Czy zima jest zła? Nasze przedszkolaki udowadniają, że o tej porze roku, mimo niskich temperatur, można też doskonale się bawić. Styczeń stworzył nam idealne warunki do różnorodnych zabaw w plenerze jak i w sali przedszkolnej. Dzieci były na spacerze, podczas którego obserwowały i podziwiały zimową aurę. Odwiedziliśmy również stojącą przy kościele szopkę. Innym razem urządziliśmy zawody z saneczkami. Krótka rozgrzewka na świeżym i mroźnym powietrzu pozwoliła nam lepiej pokonywać poszczególne konkurencje: jak bieg slalomem czy  ciągnięcie sanek omijając przeszkody. Natomiast podczas zajęć w sali dużo czasu poświęciliśmy na rozmowy o dokarmianiu zwierząt i pracy plastycznej. Nasze obserwacje przyrody w artystyczny sposób przenieśliśmy na papier. Powstały piękne prace malarskie, które powiesiliśmy na wystawie. Może i zimą jest biało i zimno, ale w naszym przedszkolu ta pora roku jest ciepła i kolorowa.

You need to upgrade your Flash Player This is replaced by the Flash content. Place your alternate content here and users without the Flash plugin or with Javascript turned off will see this. Content here allows you to leave out noscript tags. Include a link to bypass the detection if you wish.

 

 
.