Grudzień w SOP Długie Pole

 Grudzień był miesiącem w naszej grupie, który obfitował w liczne atrakcje. Wzięliśmy udział w gminnym konkursie organizowanym przez ŻOKiS ,,Kartka Bożonarodzeniowa’’. Dzieci bardzo chętnie tworzyły świąteczne obrazki przyklejając, kolorując i ozdabiając je różnymi motywami. Za swoją pracę 2 dziewczynki otrzymały wyróżnienie. Gratulujemy sukcesu!

 

Następnie mieliśmy okazję wystąpić wraz z innymi uczestnikami w przeglądzie jasełek. Nasz występ przygotowaliśmy wspólnie z rodzicami, którzy wcielili się w role członków świętej rodziny. Nasze przedstawienie opowiadało o wizycie przedszkolaków – śnieżynek, niedźwiadków, choinki i Mikołaja z reniferem w Betlejem. Dzieci i rodzice śpiewali piosenki, kolędy , recytowali wierszyki dla narodzonego Jezuska. Wszyscy uczestnicy otrzymali, a na zakończenie zrobiliśmy sobie wspólne zdjęcie z organizatorami i uczestnikami konkursu.

Mieliśmy także przyjemność obejrzeć występ wigilijny naszych przyjaciół z grupy ORW Słoneczniki. Miłym zakończeniem było otrzymanie od Mikołaja upominków.

You need to upgrade your Flash Player This is replaced by the Flash content. Place your alternate content here and users without the Flash plugin or with Javascript turned off will see this. Content here allows you to leave out noscript tags. Include a link to bypass the detection if you wish.

 

 
.