Jesienne zajęcia SOP Cedry Wielkie

Pani Jesień ukryła się w pożółkłych liściach, kasztanach i żołędziach leżących na trawie, w dojrzałych czerwonych koralach jarzębiny i w pachnących grzybach. Żuławski Ośrodek Kultury i Sportu postanowił wykorzystać te dary jesieni i zorganizował zajęcia rękodzielnicze dla dzieci, w których wzięła udział grupa naszych przedszkolaków. W ramach zajęć zaplanowano robienie ludzików oraz stworków z kasztanów i żołędzi. Oczywiście nie tylko, ponieważ na stole znajdowało się mnóstwo innych bogactw jesieni, a były to liście, szyszki, jarzębina, głóg, patyczki i „noski klonowe”.

 

Dzieci z ogromną radością robiły korale, ludziki i inne stworki z przyniesionych przez siebie rzeczy. Pomysłom na „leśne ludki” nie było końca. Tworzyliśmy misie, jeżyki, żyrafy, gąsienice, a nawet łodzie i jelenie. Wszystkie figurki zrobione przez dzieci zostały ustawione i sfotografowane, ponieważ część maluchów zabrała swoje stworki do domu, by pokazać wykonane prace rodzicom. Pozostałe ludziki zdobią salę ŻOKiS i tworzą wspaniałą wystawę. Zajęcia wszystkim się podobały, a organizatorom serdecznie DZIĘKUJEMY.

 

You need to upgrade your Flash Player This is replaced by the Flash content. Place your alternate content here and users without the Flash plugin or with Javascript turned off will see this. Content here allows you to leave out noscript tags. Include a link to bypass the detection if you wish.

 
.