Zakończenie roku SOP Cedry Wielkie

Uroczystość zakończenia kolejnego roku naszej wspólnej przygody w przedszkolu, odbyła się 27 czerwca. Wszystkie dzieci dzielnie uczęszczały do przedszkola, stały się bardziej samodzielne i wiele się nauczyły. Zasłużyły więc na Dyplomy SUPER PRZEDSZKOLAKA i prezenty. Nie zapomnieliśmy też o rodzicach, przecież dzięki nim panował w sali porządek, a nauczycielki mogły liczyć zawsze na ich wsparcie w czasie prowadzenia zajęć, a także podczas organizowania spotkań. Zatem również oni otrzymali podziękowania oraz „100 lat”, zaśpiewane przez przedszkolaków.

 Podziękowania należą się też Żuławskiemu Ośrodkowi Kultury i Sportu w Cedrach Wielkich za wspaniałą współpracę, za uśmiech i dobre słowo.

Niestety z niektórymi dziećmi przyszło się nam rozstać. Chłopakom Olgierdowi, Bartkowi i Gracjanowi życzymy zawarcia nowych przyjaźni i wspominania nas jak najlepiej. Powodzenia!

Mamy nadzieję, że pozostali zdrowi i cali wrócą do nas we wrześniu.

Do zobaczenia!

Życzymy słońca, radości i ciekawych letnich przygód.

                                       Beata Kwiecień i Dorota Gawrońska

You need to upgrade your Flash Player This is replaced by the Flash content. Place your alternate content here and users without the Flash plugin or with Javascript turned off will see this. Content here allows you to leave out noscript tags. Include a link to bypass the detection if you wish.

 

 
.