Dzień Mamy i Taty SOP Cedry Wielkie

1 czerwca – duszny, upalny dzień - pełen wrażeń, ponieważ przedszkolaki przygotowały przedstawienie z okazji Dnia Mamy i Taty. Zaproszeni goście na chwilę przenieśli się na gorący kontynent i poznali dzieciaki – zwierzaki oraz obejrzeli afrykańskie tańce. Tropikalna pogoda nie sprzyjała występom, mimo to mali artyści zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Potem nastąpiło wręczenie prezentów. Buziakom i uściskom nie było końca.

Następnie rozpoczęły się konkurencje sportowe na wesoło. Pierwsza polegała na przyklejeniu jak największej ilości piegów na różnych częściach ciała, druga – na rozwieszaniu prania, a trzecią była gonitwa za bańkami mydlanymi. Po zmaganiach sportowych, nadszedł czas na wręczenie nagród. Mamy otrzymały korony, tatusiowie dyplomy, dzieci słodycze. Wszyscy zadowoleni i w radosnych nastrojach wrócili do domów, by świętować jeszcze Dzień Dziecka.

You need to upgrade your Flash Player This is replaced by the Flash content. Place your alternate content here and users without the Flash plugin or with Javascript turned off will see this. Content here allows you to leave out noscript tags. Include a link to bypass the detection if you wish.

 
.