Polska biega i przedszkolaki też! SOP Cedry Wielkie

POLSKA BIEGA to akcja wymyślona przez dziennikarzy Gazety Wyborczej, żeby zachęcić ludzi do aktywności fizycznej. Hasło tegorocznej edycji brzmiało „Bieganie. To u nas rodzinne”. 18 maja 2016 roku w Miasteczku Ruchu Drogowego w Cedrach Wielkich odbył się bieg zorganizowany przez Żuławski Ośrodek Kultury i Sportu. Przedszkolaki wraz z rodzicami z ogromnym zapałem przyłączyli się do akcji. Dzieci przed startem zostały zapoznane z trasą i uczestniczyły w rozgrzewce prowadzonej przez mamę Lenki. Następnie odbył się bieg, a mamy ustawione przy trasie głośno dopingowały małych sportowców. Każdy uczestnik zabawy dotarł do mety i otrzymał pamiątkowy medal. Oczywiście rodzice, a nawet dwie babcie dały przykład, że każdy może biegać i w kategorii OPEN przedszkole wystawiło swoją reprezentację. Jesteśmy dumni, ponieważ tata Helenki zdobył I miejsce, a mama Natana III. Gratulujemy!

 

W tym miejscu należą się wszystkim podziękowania za wspólną zabawę, niezależnie od wieku i pokazanie, iż ruch może dawać wiele radości mimo, że nie zawsze się wygrywa.

 

You need to upgrade your Flash Player This is replaced by the Flash content. Place your alternate content here and users without the Flash plugin or with Javascript turned off will see this. Content here allows you to leave out noscript tags. Include a link to bypass the detection if you wish.

 
.